#23556. Δεν έχει ανοίξει η παιδική χαρά

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 02-10-2017 15:24:45 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-02-2020 12:08:47 (πριν 7 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.604976900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.973798799999940
Προβολές: 47
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ανατολικής Θράκης περίπου στο 200, η παιδική χαρά είναι κλειστή δεν έχει ανοίξει ακόμη

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-02-2020

πριν 7 μήνες

Κλειστό

  • Καλημέρα σας. Σας ενημερώνουμε ότι οι παιδικές χαρές της Δ' Δημ. Κοινότητας ανοίγουν και κλείνουν στο ωράριό τους. Σας ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

03-10-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-10-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • .

02-10-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Παιδικές χαρές

placeΑνατολικής Θράκης 180, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα