#23047. Καμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 21-09-2017 08:57:12 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 02-10-2017 07:08:44 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.603407636420520
Γεωγραφικό μήκος: 22.958536365081727
Προβολές: 33
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Δελφών 146Α , στην είσοδο του πεζόδρομου υπάρχει κολώνα ηλεκτροφωτισμού με 2 λάμπες. Εδώ και τουλάχιστον 2 μήνες είναι καμένες και οι 2.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Οι βλάβες αποκαταστάθηκαν στις 28-09-2017

21-09-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

21-09-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΓεωρ. Κατσάλη 12, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα