#23005. Σπασμένο καλαθάκι σκουπιδιών

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 20-09-2017 17:02:28 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 21-09-2017 04:21:28 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640144204128080
Γεωγραφικό μήκος: 22.935319699475030
Προβολές: 41
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στη πλατεία Δημοκρατίας (ακριβώς πίσω από το άγαλμα, γωνία οδού Κ.Μοσκώφ) υπάρχει κατεστραμμένο καλαθάκι σκουπιδιών.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-09-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

20-09-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΠλ. Δημοκρατίας 11, Θεσσαλονίκη 546 26, Ελλάδα