#2292. Προβλήματα σαρώματος

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 11-02-2016 08:52:50 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 11-02-2016 10:55:52 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.600801900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.967058400000040
Προβολές: 168
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αμφιτρίτη, Τζαβέλα και Ατρειδών δεν γίνεται σωστά η σάρωση.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-02-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Μόλις πραγματοποιήθηκε επέμβαση καθαρισμού - σαρώματος με τη παρουσία του επόπτη της περιοχής. Για άμεση ανταπόκριση οποιουδήποτε προβλήματος καθαριότητας υπάρχει, μπορείτε να επικοινωνείτε με την εποπτεία της περιοχής σας στο τηλέφωνο 2310494434.

11-02-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

11-02-2016

πριν 5 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

11-02-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών & πεζοδρομίων)

placeΑτρειδών, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα