#2288. Παρέμβαση - Υπόδειξη

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 11-02-2016 08:49:37 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-02-2016 10:17:19 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.592560169970284
Γεωγραφικό μήκος: 22.959876226918140
Προβολές: 174
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην πυλωτή της οικοδομής Αν. Ναλτσα 7-9. υπάρχει εγκαταλειμμένο εδώ και 20 χρόνια αυτοκίνητο σαράβαλο . Παρά τις.επανειλημμενες υποδείξεις μας να το αποσύρει η να το μεταφέρει τουλάχιστον στο πίσω μέρος της οικοδομής ώστε να μην αποτελεί διακοσμητικό στοιχείο . Δεν γνωρίζω αν ο Δήμος μπορεί να παρέμβει για την αποκατάσταση της αισθητικής του χώρου .

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Για να προβούμε στην απομάκρυνση του εγκαταλειμμένου Ι.Χ. οχήματος από την πυλωτή της οικοδομής σας, θα πρέπει να έχουμε την μη συγκατάθεση του κυρίου ή νομέα του χώρου κατά δήλωση του προσκομίζοντας μαζί και τα σχετικά έγγραφα που αποδεικνύουν που ανήκει ο χώρος.

12-02-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

11-02-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

11-02-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΑναστασίου Ναλτσα 7-9, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα