#22868. ΔΕΝ ΑΝΑΒΟΥΝ ΛΑΜΠΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΜΗΝΑ ΠΑΤΡΙΚΙΟΥ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 19-09-2017 05:25:38 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-10-2017 23:33:40 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.598480519024380
Γεωγραφικό μήκος: 22.958210698486370
Προβολές: 40
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δεν ανάβουν περι τις 8 λάμπες στο πάρκο , μερικές είναι και στη σειρά. Παρακαλώ για τις ενέργειες σας.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Το πρόβλημα αποκαταστάθηκε

19-09-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

19-09-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΘεόφραστου Σακελλαρίδη 2, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα