#22815. Σκουπίδια από Μπύρες - φαγητά - παπούτσια κα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 18-09-2017 08:41:33 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-10-2017 09:57:09 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.629575790203460
Γεωγραφικό μήκος: 22.949252120376627
Προβολές: 46
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παρακαλώ δείτε την εικόνα που είχε σήμερα η γειτονιά μας (Δημητρίου Γούναρη 23) στο κέντρο της πόλης, μπροστά στα αρχαία. Και το φαινόμενο είναι καθημερινό μετά τη λειτουργία της εκεί κάβας... το βράδυ δεν μπορούμε να περάσουμε απο εκεί. Παρακαλώ κάντε κάτι...

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Έχουν παρθεί.

20-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Έχουν παρθεί.

20-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Έχουν παρθεί.

20-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Έχουν παρθεί.

17-10-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

18-09-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

18-09-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

placeΔημ. Γούναρη 23, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα