#2265. Σπασμένα κολωνάκια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Κατασκευών Δημοτικών Κτιρίων & Αναπλάσεων Κοινόχρηστων Χώρων
Δημιουργήθηκε: 09-02-2016 20:07:29 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-10-2016 11:43:35 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.636203449922430
Γεωγραφικό μήκος: 22.937394074321787
Προβολές: 23
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δεν περιγράφω άλλο!

linear_scale Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-10-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Τα συγκεκριμένα εμπόδια έχουν αποξηλωθεί και επανατοποθετήθηκαν επανειλλημένα, χωρίς μέχρι σήμερα να λυθεί το πρόβλημα. Όσες προσπάθειες και αν καταβάλλονται από πλευράς των αρμοδίων Υπηρεσιών δεν θα φέρουν αποτέλεσμα, εφόσον οι χρήστες δεν αποφασίσουν να σεβαστούν και να περιφρουρήσουν τον Δημόσιο χώρο.

19-02-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

19-02-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-02-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

09-02-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΒίκτωρος Ουγκώ 4, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα