#2264. Σπασμένα κολωνάκια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Κατασκευών Δημοτικών Κτιρίων & Αναπλάσεων Κοινόχρηστων Χώρων
Δημιουργήθηκε: 09-02-2016 19:59:07 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-10-2016 12:10:23 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.636728586475860
Γεωγραφικό μήκος: 22.936667195678750
Προβολές: 27
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στη συμβολή των οδών Διαμ. Ολυμπίου και Ηρώδου Αττικού, τα κολωνάκια έχουν αφαιρεθεί και οχήματα πλέον καταλαμβάνουν το πεζοδρόμιο.

linear_scale Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-10-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Στο εν λόγω σημείο, τα κολωνάκια έχουν αντικατασταθεί επανειλλημένα, αλλά δυστυχώς καταστρέφονται συστηματικά !!! Η Υπηρεσία μας, ενημέρωσε προφορικά και εγγράφως την Δημοτική Αστυνομία, η οποία έδωσε κλήσεις στα παρανόμως σταθμευμένα οχήματα, χωρίς όμως να λυθεί το πρόβλημα της παραβατικότητας στο εν λόγω σημείο. Εξετάζεται από πλευράς της Υπηρεσίας η εξεύρεση άλλης λύσης - πέραν των εμποδίων - για την αποτροπή της παράνομης στάθμευσης.

19-02-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

19-02-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-02-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

09-02-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΗρώδου Αττικού 1-9, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα