#22622. καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 13-09-2017 20:28:09 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 02-10-2017 07:07:59 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.607500749318580
Γεωγραφικό μήκος: 22.952717319130897
Προβολές: 38
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδό Νικολάου Μάνου και Βασιλίσσης Όλγας 84Β το φωτιστικό που είναι στην ξύλινη κολόνα στα κάγκελα του νηπιαγωγείου η λάμπα είναι καμένη.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 28-09-2017

14-09-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

13-09-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΕλλάδα