#22621. καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 13-09-2017 20:24:11 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 02-10-2017 07:06:54 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.607910298060055
Γεωγραφικό μήκος: 22.953087128698826
Προβολές: 31
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Βασιλίσσης Όλγας 82 εκεί που είναι το ταχυδρομείο υπάρχει στενάκι πλακόστρωτο που απέναντι είναι το νηπιαγωγείο υπάρχουν 2 φωτιστικά το ένα φωτιστικό προς την οδό Μάνου η λάμπα είναι καμένη.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Οι βλάβες αποκαταστάθηκαν στις 28-09-2017

14-09-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

13-09-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΕλλάδα