#2260. Σπασμένα κολωνάκια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Κατασκευών Δημοτικών Κτιρίων & Αναπλάσεων Κοινόχρηστων Χώρων
Δημιουργήθηκε: 09-02-2016 19:43:06 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-10-2016 12:54:01 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637078675216685
Γεωγραφικό μήκος: 22.937579146743815
Προβολές: 28
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στη συμβολή των οδών Βέροιας και Εμπράρ Ερνέστου, τα κολωνάκια έχουν αφαιρεθεί (και από τις δύο πλευρές του πεζοδρομίου) για να παρκάρουν ανενόχλητα οχήματα.

linear_scale Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-10-2016

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Στο σημείο σήμερα λείπει μόνο ένα πρόσθετο εμπόδιο, το οποίο τοποθετήθηκε εκ των υστέρων από συνεργεία του Δήμου Θεσσαλονίκης και το οποίο θα αντικατασταθεί το συντομότερο δυνατόν.

19-02-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

19-02-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-02-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

09-02-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΒέροιας 4-6, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα