#2249. Εγκαταλελειμμένο δίκυκλο.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 09-02-2016 08:02:04 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-02-2016 09:39:58 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613420000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.982041699999968
Προβολές: 181
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στην Σεμέλης 22 στην Τούμπα υπάρχει στο πεζοδρόμιο ένα εγκαταλελειμμένο μηχανάκι εδώ και πολύ καιρό χρώματος πορτοκαλί και οι πινακίδες που υπάρχουν είναι ψεύτικες.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σχετικά με το εγκαταλειμμένο δίκυκλο που αναφέρεται στην καταγγελία σας, δεν μπορούμε να προχωρήσουμε την διαδικασία του εγκαταλειμμένου για την απομάκρυνση αυτού διότι σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων στην παρ. 1 του άρθρου 2 όπου περιλαμβάνεται ο ορισμός των οχημάτων που εμπίπτουν στο πεδίο εφαρμογής του, δεν αναφέρονται τα δίκυκλα οχήματα.

10-02-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

10-02-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΣεμέλης 22, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα