#22460. ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 11-09-2017 10:58:31 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 03-10-2017 10:08:56 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.629970108054380
Γεωγραφικό μήκος: 22.946055666934170
Προβολές: 39
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πραγματικά δεν φαίνεται ΚΑΘΟΛΟΥ ο σηματοδότης Μητροπολίτου Ιωσήφ και Μητροπόλεως

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

03-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι πραγματοποιήθηκε η κλάδευση .Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

26-09-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ευχαριστούμε για την επικοινωνία. Σας γνωρίζουμε ότι σε ότι αφορά, την όποια παρεμπόδιση θέασης του φωτεινού σηματοδότη από κλάδους δέντρων της οδού Μητροπολίτου Ιωσήφ ,ενημερώθηκε το αρμόδιο συνεργείο του τμήματος Αλσών δενδροστοιχιών και φυτωρίων για τις απαιτούμενες ενέργειες. Θα είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε διευκρίνηση.

12-09-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

11-09-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΜητροπόλεως 95, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα