#2236. Χαλασμένο φανάρι πεζών Εθνικής Αμύνης-Τσιμισκή

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 08-02-2016 10:01:44 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 14:46:06 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.627939129215996
Γεωγραφικό μήκος: 22.950437656761210
Προβολές: 187
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δεν ανάβει το πράσινο φανάρι για τους πεζούς στη μια πλευρά της Εθνικής Αμύνης, στη γωνία με Τσιμισκή, δίπλα στο μεγάλο κτίριο της Τράπεζας Πειραιώς.

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι οι συγκεκριμένοι κόμβοι Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκουν στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 35 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), στην οποία και κοινοποιήσαμε την καταγγελία σας λόγω αρμοδιότητας.

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι οι συγκεκριμένοι κόμβοι Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκουν στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 35 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), στην οποία και κοινοποιήσαμε την καταγγελία σας λόγω αρμοδιότητας.

08-02-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες

placeΕθ. Αμύνης 7, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα