#22340. περισυλλογή εγκαταλελειμμένων οχημάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 08-09-2017 09:09:43 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 04-10-2017 08:41:16 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.621180353081060
Γεωγραφικό μήκος: 22.958280435920756
Προβολές: 49
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΕΥΖΩΝΩΝ με ΠΕΡΔΙΚΑ στο τριγωνικό πάρκο που σήμερα είναι παράνομος χώρος στάθμευσης, υπάρχουν εδώ και 2-3 μήνες εγκαταλελειμμένα 1 φορτηγό και 3 αυτοκίνητα. Παρακαλώ για την άμεση ανταπόκριση σας.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

04-10-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι ο χώρος που βρίσκονται τα οχήματα που καταγγέλλετε, ανήκει σε τρίτους ιδιοκτήτες και ως εκ τούτου δεν είναι δυνατή η εφαρμογή του Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων, παρά μόνο με την δήλωση του κυρίου ή νομέα του χώρου για την μη συγκατάθεση του σχετικά με την στάθμευση των εν λόγω οχημάτων.

12-09-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

11-09-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

08-09-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΘεαγένους Χαρίση 10, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα