#22338. κλαδευση δένδρα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 08-09-2017 08:58:43 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-09-2017 06:50:25 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.633064860779640
Γεωγραφικό μήκος: 22.954906672239304
Προβολές: 29
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Αρμενοπούλου με Εθνικής Αμύνης στο τοίχο του Νοσοκομείου Γεώργιος Γεννηματάς υπάρχουν κλαδιά πού βγαίνουν από τα δένδρα του νοσοκομείου και έχουν κατέβει πολύ και βρίσκουν τον κόσμο στα κεφάλια και δε μπορεί να περπατήσει στο πεζοδρόμιο. Παρακαλώ όπως κλαδεύσετε για αποφυγή ατυχήματος. Ευχαριστώ.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-09-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας γνωρίζουμε ότι η Δ/νση του Νοσοκομείου Γ Γεννηματάς έχει την ευθύνη διαχείρισης των δέντρων που βρίσκονται στο χώρο του Νοσοκομείου. Παρ' όλα αυτά θα εξετάσουμε τη δυνατότητα κοπής των κλαδιών που δημιουργούν πρόβλημα από το συνεργείο της υπηρεσίας μας.Θα είμαστε στη διάθεση σας για όποια διευκρίνηση και πληροφορία. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

08-09-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

08-09-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΕλλάδα