#22318. καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 07-09-2017 19:15:08 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 14-09-2017 08:44:25 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.621526809926030
Γεωγραφικό μήκος: 22.956459000706673
Προβολές: 34
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

επαναληψη αιτιματος το αίτημά μου#21386# από 10-8-2017 οδός Αμαλίας 6 πίσω από το Γαλλικό ινστιτούτο έχει περάσει σχεδόν ένας μήνας και η λάμπα δεν έχει αλλαχτεί

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-09-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 12-09-2017

08-09-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

07-09-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

07-09-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΕλλάδα