#22313. Εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 07-09-2017 13:43:57 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 04-10-2017 08:16:00 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.597555900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.965271400000006
Προβολές: 43
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Βούλγαρη 59, - 1 άσπρο μικρό κλούβα χωρίς πινακίδες.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

04-10-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία μας προχώρησε στις 27/09/2017 στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου που χαρακτηρίζει το όχημα που μας καταγγέλλετε ως εγκαταλειμμένο. Μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης και εφόσον το όχημα δεν έχει αποσυρθεί από το σημείο, θα προβούμε στο αμέσως επόμενο διάστημα (μετά τις σαράντα πέντε ημέρες) στην απομάκρυνση του ανωτέρω οχήματος σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

12-09-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

08-09-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

07-09-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΒούλγαρη 59, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα