#22264. Δεν ανάβουν τα φώτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 07-09-2017 07:25:43 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-10-2017 23:27:02 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624243200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.974365199999966
Προβολές: 36
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κανάρη - Μιαούλη και Ζαΐμη στην Τριανδρία τα φώτα δεν ανάβουν δύο μέρες

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη στο δίκτυο επισκευάστηκε

08-09-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

07-09-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

07-09-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΚανάρη, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα