#22196. Καμμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 05-09-2017 12:28:35 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 14-09-2017 08:31:58 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.642775000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.950367899999947
Προβολές: 38
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δημ. Πολιορκητού όλη, - δεν έχει φως.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-09-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 07-09-2017

06-09-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

05-09-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΔημ. Πολιορκητού, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα