#22172. Δεν ανάβουν τα φώτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 05-09-2017 10:06:52 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-10-2017 23:25:47 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 31
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

SOS Μίγκα στην Τριανδρία, όλος ο δρόμος δεν έχει φώ

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Επισκευή βλάβης 12/9

06-09-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

05-09-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΜίγκα, Τριανδρία, Θεσσαλονίκη