#2217. εγκαταλειμμένο οχημα Διστόμου 10 και Π. Ζάννα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 06-02-2016 01:04:36 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-02-2016 09:29:23 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606117079347570
Γεωγραφικό μήκος: 22.968862987402304
Προβολές: 177
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στην οδό Διστόμου 10 και Π. Ζάννα υπάρχει εγκαταλειμμένο όχημα μαρκας BMW περίπου 2 μηνες, χωρίς πινακίδες.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης θα διενεργήσει αυτοψία και εφόσον διαπιστώσει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο των τριών (3) μηνών ή του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), όταν πρόκειται για σημείο που επιτρέπεται ή απαγορεύεται η στάθμευση αναλόγως, τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο και εν συνεχεία στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθεί, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

08-02-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

06-02-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΔιστόμου 10-12, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα