#2216. εγκαταλειμμένο οχημα Πριγκιποννησων 1

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 06-02-2016 00:59:42 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-02-2016 09:24:03 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606294508012766
Γεωγραφικό μήκος: 22.968683873016290
Προβολές: 181
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Πριγκιποννησων 1 υπάρχει εδώ και 40 ημέρες εγκατειλειμμένο όχημα χωρίς πινακίδες. Μαρκα AUDI 80.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης θα διενεργήσει αυτοψία και εφόσον διαπιστώσει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο των τριών (3) μηνών ή του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), όταν πρόκειται για σημείο που επιτρέπεται ή απαγορεύεται η στάθμευση αναλόγως, τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο και εν συνεχεία στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθεί, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

08-02-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

06-02-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΠριγκιποννήσων 1-9, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα