#2215. Εγκαταλελειμμένα δίκυκλα.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 05-02-2016 11:50:09 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-02-2016 09:16:48 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 164
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Δαγκλή 11 στο κέντρο υπάρχουν 2 εγκαταλελειμμένες βέσπες στο πεζοδρόμιο πάνω από ένα χρόνο περίπου χωρίς πινακίδες η μια χρώματος κόκκινο με μαύρο και η άλλη μαύρο χρώμα με βγαλμένα εξαρτήματα και πολύ σκουπίδια. Να απομακρυνθούν άμεσα γιατί το πεζοδρόμιο είναι στενό και επίσης είναι εστία μόλυνσης.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σχετικά με τα εγκαταλειμμένα δίκυκλα που αναφέρονται στην καταγγελία και αφορούν αρμοδιότητες του τμήματός Ανακύλωσης, δεν μπορούμε να προχωρήσουμε την διαδικασία για την απομάκρυνση αυτών διότι σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων στην παρ. 1 του άρθρου 2 όπου περιλαμβάνεται ο ορισμός των οχημάτων που εμπίπτουν στο πεδίο εφαρμογής του, δεν αναφέρονται τα δίκυκλα οχήματα.

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

08-02-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-02-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΔαγκλή 11, κέντρο Θεσσαλονίκη.