#2210. Αποκατάσταση λάμπας

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 05-02-2016 08:12:27 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 11-02-2016 19:32:28 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.597872700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.957466100000033
Προβολές: 209
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αποκατάσταση λάμπας επί την διασταύρωση των δρόμων Λάμπρου Πορφύρα και Αλεξανδρείας

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-02-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 9 Φεβ 2016.

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

07-02-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-02-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΛάμπρου Πορφύρα, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα