#2197. Αντικατάσταση κάδου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 03-02-2016 09:13:12 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-02-2016 06:03:01 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602125699999990
Γεωγραφικό μήκος: 22.972760200000040
Προβολές: 169
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αντ.Τούσα 14 (έναντι) ο κάδος είναι τρύπιος.Θέλει αντικατάσταση .

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-02-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Αντικαταστάθηκε με καινούργιο κάδο απορριμμάτων στις 8/2/2016.

04-02-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-02-2016

πριν 5 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

03-02-2016

πριν 5 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

03-02-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διαβάσεις Πεζών - Ράμπες ΑμεΑ

placeΑντωνίου Τούσα 14 (έναντι), Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα