#21935. Καθαρισμός λούκια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 31-08-2017 06:59:14 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 21-09-2017 05:41:46 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.599308868619940
Γεωγραφικό μήκος: 22.949734623209450
Προβολές: 68
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Νέα παραλία στον πεζόδρομο που υπάρχει πίσω στο 5 Γυμνάσιο, εκεί που είναι το νέο περίπτερο εκεί υπάρχει πεζοδρόμιο πρός τήν παραλία υπάρχουν τρία λούκια, τα οποία είναι βουλωμένα και τα νερά λιμνάζουν και δεν μπορεί να περπατήσει ο κόσμος και τα τρία λούκια είναι βουλωμένα και τα νερά πάνε μέχρι το κάγκελα τού σχολείου το σημείο θα το δείξω στο χάρτη παρακαλώ όπως μεριμνήσετε για καθαρισμό ευχαριστώ.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-09-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

20-09-2017

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

20-09-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • -

07-09-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

06-09-2017

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

31-08-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeΜαρίας Κάλλας 67, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα