#21913. Δεν ανάβουν τα φώτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 31-08-2017 05:17:35 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-10-2017 23:24:16 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624558400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.973408400000040
Προβολές: 57
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Υψηλάντου 38, Τριανδρία, Δεν άναψαν τα φώτα σε όλο τον δρόμο.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • η Βλάβη επισκευάστηκε

31-08-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

31-08-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΥψηλάντου 38, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα