#21911. Καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 30-08-2017 22:37:23 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 02-10-2017 07:04:01 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602416950823800
Γεωγραφικό μήκος: 22.960609830263480
Προβολές: 33
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καμένη λάμπα στην κολώνα εξω από το 88ο Δημοτικό σχολείο, στη μέση της περίφραξης. Κρύβεται και από τα φυλλώματα των δένδρων.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 28-09-2017

31-08-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

30-08-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΙ. Ζαμπελίου 2, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα