#21906. καμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 30-08-2017 18:34:39 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 14-09-2017 08:42:32 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.621056268187445
Γεωγραφικό μήκος: 22.955713681876660
Προβολές: 34
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Επανάληψη αιτήματος οδός Βελισσαρίου 1Α καμένη και εκεί που είναι το πάρκινγκ ή λάμπα αναβοσβήνει εδώ και είκοσι ημέρες έχουμε κάνει αίτημα και δεν έχει αλλαχτεί ή λάμπα όλο το στενό είναι χωρίς φώτα .

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-09-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Οι βλάβες αποκαταστάθηκαν στις 04-09-2017

31-08-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

30-08-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΕλλάδα