#2188. Σβηστά φώτα σε δρόμους

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 03-02-2016 06:42:09 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 15:02:27 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.604181100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.954192899999953
Προβολές: 159
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Τραπεζούντος και Συνδίκα σβηστά φώτα προβλήματα στην περιοχή

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 5 Φεβ 2016.

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

07-02-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-02-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΠέτρου Συνδίκα και Τραπεζούντος, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα