#2180. Αντικατάσταση καμμένου λαμπτήρα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 02-02-2016 13:10:56 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 16:03:19 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.604217292334840
Γεωγραφικό μήκος: 22.952119401813547
Προβολές: 180
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παρακαλώ να αντικατασταθεί ο καμμένος λαμπτήρας φωτισμού που βρίσκεται στην αδιέξοδη αλάνα (ανάμεσα στην Π. Συνδίκα 3 και Βασ. Όλγας 114) στο σημείο που υποδεικνύεται στο χάρτη.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 5 Φεβ 2016.

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 5 Φεβ 2016.

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

07-02-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

02-02-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΠέτρου Συνδίκα 3, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα