#21786. καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 26-08-2017 05:24:20 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 31-08-2017 13:00:33 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605757402823520
Γεωγραφικό μήκος: 22.952847406268120
Προβολές: 42
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός κατακαλου 12 στην γωνία στο φαρμακείο ξύλινη κολόνα της ΔΕΗ καμένη λάμπα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

31-08-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε 29/8

28-08-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

26-08-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΕλλάδα