#21666. καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 22-08-2017 22:24:39 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 14-09-2017 08:36:23 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.620330981027436
Γεωγραφικό μήκος: 22.962403446435930
Προβολές: 33
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

επανάληψη αιτήματος: έχω κάνει δύο αιτήματα παρόλο ότι το έχετε κλείσει, η λάμπα δεν έχει επισκευαστεί. Κωσταντίνου Καραμανλή 20

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-09-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 12-09-2017

23-08-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

22-08-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΕλλάδα