#2159. Απόσυρση εγκαταλελειμένων αυτοκινήτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 01-02-2016 07:24:58 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 10:05:23 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.603778700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.967319200000020
Προβολές: 164
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Απόσυρση εγκαταλελειμένων αυτοκινήτων επί της Αντωνίου Δανιόλου 63-65,61,71 Χαριλάου κλπ

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης θα διενεργήσει αυτοψία και εφόσον διαπιστώσει ότι τα οχήματα που καταγγέλλετε παραμένουν σταθμευμένα στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο των τριών (3) μηνών ή του ενός (1) μηνός όταν πρόκειται για σημεία που επιτρέπεται ή απαγορεύεται η στάθμευση αναλόγως, τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτά ως εγκαταλειμμένα και εν συνεχεία στην απομάκρυνση τους μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθούν, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

03-02-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

02-02-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

01-02-2016

πριν 5 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

01-02-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διαβάσεις Πεζών - Ράμπες ΑμεΑ

placeΑντωνίου Δανιόλου, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα