#2158. Εγκαταλελειμμένα οχήματα.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 01-02-2016 06:59:25 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 09:42:45 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640062900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.944419100000005
Προβολές: 154
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Ανδρέου Ζενζή 1 υπάρχει ένα αυτοκίνητο εγκατελειμμένο χρώματος άσπρο έχει βάλει ο δήμος το χαρτί εδώ και πολύ καιρό αλλά το όχημα παραμένει ακόμη εκεί και έχει πολλά σκουπίδια είναι εστία μυκροβίων.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία μας προχώρησε στις 23/11/2015 στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου που χαρακτηρίζει το όχημα που μας καταγγέλλετε ως εγκαταλειμμένο. Εφόσον τα όχημα δεν έχει αποσυρθεί, θα προβούμε στο αμέσως επόμενο διάστημα στην απομάκρυνση του ανωτέρω οχήματος σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

03-02-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

02-02-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

01-02-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΑνδρέου Ζεντζή 1 Πλατεία Περιστεριών. Θεσσαλονίκη.