#2152. Εγκαταλελειμμένα οχήματα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 31-01-2016 09:52:16 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 09:42:02 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613260300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.982711399999970
Προβολές: 158
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Σεμέλης 31 .Να απομακρυνθεί το εγκαταλελειμμένο όχημα (χωρίς πινακίδες). Μάρκα : Άλφα Ρομέο Χρώμα : Ασιμή

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης θα διενεργήσει αυτοψία και εφόσον διαπιστώσει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο των τριών (3) μηνών ή του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), όταν πρόκειται για σημείο που επιτρέπεται ή απαγορεύεται η στάθμευση αναλόγως, τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο και εν συνεχεία στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθεί, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

01-02-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

01-02-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

31-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΣεμέλης 31, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα