#2149. Ηλεκτροφωτισμός- καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 30-01-2016 08:43:16 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 31-01-2016 21:00:13 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.596857600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.956920299999980
Προβολές: 150
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μπάμπη Αννίνου 12.Από την αρχή της οδού Μπάμπη Αννίνου έως το τέλος της δεν ανάβουν τα φώτα και όταν βραδιάζει είναι σκοτεινά και επικίνδυνα .

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

31-01-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι το πρόβλημα φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 29 Ιαν 2016.

30-01-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

30-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΜπάμπη Άννινου 12, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα