#2147. Κατάληψη χώρου από στάθμευση μηχανήματος του Δήμου.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 29-01-2016 11:40:04 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 09:39:05 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.629073900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.956776999999988
Προβολές: 167
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ο Δήμος έχει αφήσει παρκαρισμένο εδώ και ένα μήνα περίπου ένα μεγάλο μηχάνημα κλαδευσεων σε χώρο όπου σταθμευουν προσωρινά αυτοκίνητα του πανεπιστημίου.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης θα διενεργήσει αυτοψία και εφόσον διαπιστώσει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο θα γίνει ενημέρωση για την απομάκρυνση του.

02-02-2016

πριν 5 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

29-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΕγνατία 156, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα