#21453. καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 14-08-2017 18:35:25 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 31-08-2017 12:52:29 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.617364601822494
Γεωγραφικό μήκος: 22.973899394273758
Προβολές: 48
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

επανάληψη αιτιματος. Παρόλο ότι κλείσατε το αίτημα η λάμπα δεν αλλαχτηκε. Οδός Αγίας Μαρίνας 29, καμένη λάμπα

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

31-08-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε 29/8

17-08-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

14-08-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΓράψτε τη διεύθυνση