#2144. Ηλεκτρολογικό δεν ανάβουν οι λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 29-01-2016 09:01:44 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 31-01-2016 20:59:35 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.597872700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.957466100000033
Προβολές: 176
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πορφύρα ( Σε όλη την οδό δεν έχει καθόλου φωτισμό) Δεν ανάβει καμιά λάμπα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

31-01-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι το πρόβλημα φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 29 Ιαν 2016.

30-01-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

29-01-2016

πριν 5 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • .

29-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διαβάσεις Πεζών - Ράμπες ΑμεΑ

placeΛάμπρου Πορφύρα, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα