#2142. Καμμένες λάμπες.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 28-01-2016 14:12:51 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 15:55:36 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.618552900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.956983100000002
Προβολές: 171
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αμαλίας 37-39.Να επισκευαστεί το σύστημα ηλεκτροδότησης στην κολόνα του πεζοδρομίου στον αριθμό 37-39 ,γιατί από την στιγμή που έχει τοποθετηθεί στο σημείο αναβοσβήνει η δεν ανάβει η λάμπα της.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 2 Φεβ 2016

30-01-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

28-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΑμαλίας 37, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα