#21419. καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 11-08-2017 20:41:03 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 21-09-2017 05:26:11 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.626349608020410
Γεωγραφικό μήκος: 22.948919646441936
Προβολές: 75
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Λεωφόρος Νίκης στην διχάλα μέ Παύλου Μελά το δυπλο φωτιστικό ή λάμπα προς Λεωφόρο Νίκης στο Φανάρι είναι καμένη.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

05-09-2017

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 30/8

17-08-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

12-08-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

11-08-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΕλλάδα