#2137. ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΗΜΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 28-01-2016 11:22:21 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 09:25:05 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641890000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.943113700000026
Προβολές: 164
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

DAITONA 125 KONNINO. Είναι διαλυμένο μηχανάκι.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σχετικά με το εγκαταλειμμένο δίκυκλο που αναφέρεται στην καταγγελία σας, δεν μπορούμε να προχωρήσουμε την διαδικασία του εγκαταλειμμένου για την απομάκρυνση αυτού διότι σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων στην παρ. 1 του άρθρου 2 όπου περιλαμβάνεται ο ορισμός των οχημάτων που εμπίπτουν στο πεδίο εφαρμογής του, δεν αναφέρονται τα δίκυκλα οχήματα.

29-01-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

29-01-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

28-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΚασσάνδρου 14, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα