#21327. Δεν ανάβουν τα φώτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 09-08-2017 09:18:59 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 31-08-2017 12:51:37 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602932100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.954034200000024
Προβολές: 48
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αντωνίου Μητούδη 8-10 η λάμπα δεν ανάβει

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

31-08-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε 29/8

17-08-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

11-08-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-08-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΑντωνίου Μητούδη 10, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα