#2132. Εγκαταλελειμμένο περίπτερο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Γενική κατηγορία αιτημάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας
Δημιουργήθηκε: 28-01-2016 10:33:07 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-08-2016 09:45:43 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.631352070594620
Γεωγραφικό μήκος: 22.949497990807230
Προβολές: 47
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Αλεξάνδρου Σβώλου 24, στο ύψος του παλιού κινηματογράφου Έσπερος, υπάρχει ένα περίπτερο το οποίο παραμένει κλειστό πλέον του ενός χρόνου. Τα μεταλλικά του μέρη αρχίζουν να σαπίζουν και αποτελεί σημείο "επίσκεψης" αδέσποτων ζώων. Όντας κλειστό για τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα, δεν υφίσταται λόγος διατήρησης του στο σημείο. Παρακαλώ για την μετακίνηση/απόρριψη του.

linear_scale Γενική κατηγορία αιτημάτων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-08-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Σχετικά με το αίτημα, κοινοποιούμε μέρος της απάντησης που δόθηκε από την αρμόδια Υπηρεσία του Δήμου Θεσσαλονίκης, τη Διεύθυνση Εξυπηρέτησης Επιχειρηματία, προς ενημέρωση: "..σας γνωρίζουμε ότι η θέση περιπτέρου επί της οδού Αλ. Σβάλου αρ. 24 καταργήθηκε με την αριθμ.10/29-01-2016 απόφαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής και η αρμόδια η Δ/νση Κατασκευών & Συντηρήσεων, έχει ήδη προβεί στην αποξήλωση του κουβουκλίου." Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

27-07-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Σχετικά με το αίτημα, σας ενημερώνουμε ότι έχει διαβιβαστεί στην αρμόδια Διεύθυνση Εξυπηρέτησης Επιχειρηματία του Δήμου Θεσσαλονίκης.

27-07-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

27-07-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

07-02-2016

πριν 4 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

07-02-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • -

28-01-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

28-01-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΑλ. Σβώλου 24, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα