#2124. ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 27-01-2016 12:27:52 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 09:15:42 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.628311018822480
Γεωγραφικό μήκος: 22.948364564418057
Προβολές: 196
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Πλατεία Φαναριωτών , επι της Μητροπόλεως εδω και πολύ καιρό χωρίς πινακίδες!

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σχετικά με τα εγκαταλειμμένα δίκυκλα που αναφέρετε στην καταγγελία σας, δεν μπορούμε να προχωρήσουμε την διαδικασία του εγκαταλειμμένου(που αφορά τις αρμοδιότητες του Τμήματος μας) για την απομάκρυνση αυτών διότι σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων στην παρ. 1 του άρθρου 2 όπου περιλαμβάνεται ο ορισμός των οχημάτων που εμπίπτουν στο πεδίο εφαρμογής του, δεν αναφέρονται τα δίκυκλα οχήματα.

28-01-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

28-01-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

27-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΠλ. Φαναριωτών , Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα