#21211. Δεν έχει φώτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 07-08-2017 05:25:58 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 31-08-2017 12:49:25 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.609633000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.973523600000020
Προβολές: 63
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αδάνων και βιζύης, η λάμπα δεν ανάβει

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

31-08-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε 28/8

17-08-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

11-08-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

07-08-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΒιζύης και Αδάνων, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα