#21192. καμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 05-08-2017 20:20:02 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-09-2017 05:52:07 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.610840954594060
Γεωγραφικό μήκος: 22.951837554574013
Προβολές: 42
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Λεωφόρος Μεγάλου Αλεξάνδρου από Καλλιδοπούλου έως Κοσμά Αιτωλού και αριστερά και δεξιά 8 καμένες λάμπες. SOS. O δρόμος είναι ταχείας κυκλοφορίας και τo βράδυ είναι πολύ επικίνδυνο. Ευχαριστώ.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

31-08-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Οι βλάβες αποκαταστάθηκαν 24/8

17-08-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

06-08-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-08-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΕλλάδα